Udělejte si ZDARMA tento test a zjistíte, jak silné je vaše sebevědomí a zda jej můžete ještě vylepšit.

Jak funguje test?

Test vám zabere asi 15 minut. Odpovídejte rychle a intuitivně, protože díky tomu vaše odpovědi budou podvědomé, správné a přesné. Na výběr máte 4 možnosti. Po krátkém zamyšlení vyberte jednu z možností, která nejlépe vystihuje vaši aktuální situaci. Zpravidla první odpověď, která vás napadne, je ta správná.

Test připravila: Marie Michaličková, NLP koučka a autorka videotréninku Sebevědomá žena.


11 komentářů k “Velký test sebevědomí

  1. Mám rád svoji práci, přitom se snažím o každé zlepšení.Soutěžím sám se sebou o co nejlepší výsledky, proto mi nezbývá moc času na pitvání problémů. Zum beischpiel: jestli je to v mých silách, pak věci řeším, pokud na to nemám, nezdržuji se tím, protože mi může mnoho utéct.
    František

  2. Zdravím,
    mala by som záujem o podrobnejšie vyhodnotenie testu ohľadom sebavedomia, keďže som v zlatej strednej skupine. ďakujem veľmi pekne, s pozdravom Veronika Šidlová

  3. Děkuji za test a vyhodnocení. Abych se přiznala, vcelku mě hodnocení dost překvapilo. Nečekala jsem takový výsledek. Ale jak to sem píši, uvědomuji si, že je vše naprostá pravda.

  4. já také musím poděkovat za vyhodnocení, také jsem docela překvapená, ale nakonec – je to pravdivé :o)

  5. Podle mě se jedná o kvalitní objektivní hodnocení. Přes výsledek „nadprůmerné sebevědomí“ mi bylo podrobně vysvětleno, že stálo mohu své sebevědomí povýšit a nyní mám dostatečnou startovní pozici toho docílit. Jsem velmi překvapen kvalitou bezplatného vyhodnocení testu. Určitě budu tuto stránku doporučovat známým. Děkuji.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..